Devices و Ericsson هواوی را به خاطر 5G انتقاد می کنند


اریکسون اجرایی فروش را مورد انتقاد و انتقاد قرار داده است و هواوی هنوز در مورد مخابرات 5G تصمیمی نگرفته است ، اما معتقد است که این شرکت نمی تواند رقابت کند و امکان رقابت وجود ندارد. از نو.

بورجه اخولم ، مدیر ارشد اجرایی و رقیب سوئدز اریکسون ، که برای فایننشال تایمز هنوز هم “این چنین Vendime به Rishikohen” است. Ai shtoi: “ابتدا اریکسون و سوئد بر اساس پایه آهنگ و متن هستند. نیازی به توانایی خواندن متن نداریم … چشم انداز نام کتاب این است که منبع رقابت و رقابت آواز است. “

Ekholm tha se e kupton that networket celulare یکی از مواردی است که مطمئناً ملی است و “همه موارد دیگر به همین ترتیب”. علاوه بر این ، استدلال Suedia این است که از BE-së برای شبکه 5G امن مطمئن شوید تا مطمئن شوید که ekuilib استفاده لازم برای اجتماعات ایمن است و شما رقابت خواهید کرد.

این جایی است که از مقررات کنترل و مخابرات 5G آژانس تلویزیون ملی سوئد و طیف Z. Ekholm برای پوشش خدمات مخابراتی و مخابراتی استفاده می شود.

اخولم منتظر رقابت اریکسون با هواوی است که براساس استانداردهای صنعت و صنعت است. وی گفت: “این استاندارد استاندارد و استاندارد است.” رئیس اجرایی و اریکسون گفتند: “یکی از مهمترین مقوله های رقابت ، رقابت با موضوع شرکت و آرامش خاطر است. Mund از این مهمترین کاری است که باید در هنگام نوآوری انجام شود و این نوآورانه ترین محصول جهان است و مشتری این امکان را دارد. “/ PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *