Facebook در WhatsApp و Instagram موجود است


فیس بوک پربلت mbase me rsezikun بیشتر از حد экзистенциальнаь در حالی که شرکت با قدرت در مبارزه با دو پدی از دولت آمریكا من بیش از 40 سال.

در این حالت ، شبکه های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش و علوم بر اساس رقابت های انحصاری انحصار کسب کرده اند. سپس از اقتدار ، نام خانوادگی و برنامه های فیس بوک استفاده خواهید کرد و آنها این کار را می کنند.

خزانه داری فدرال ایالات متحده و 48 دادستانی دولت جمهوری آمریکا بررسی تجزیه و تحلیل و تخصص و مانور و تقدم را انجام داده اند.

موج در فیس بوک ، به ویژه در آمریکا ، در آمریکا و در ائتلاف و آنلاین. شبکه اتهامات شبکه اجتماعی را ایجاد می کند و باعث می شود که مونوپولیسیک در بازار خرید و فروش مجدد داشته باشد ، زیرا می تواند برای ایجاد آسیب دیدگی در رقابت و راه اندازی بسته شود.

Paditë sillen rreth dy blerjeve ، اینستاگرام تا سال 2012 با قیمت 1 میلیارد دلار و واتس اپ تا سال 2014 به 19 میلیارد دلار است. Sash همراه blerjet sollën 4 kompanitë بیشتر به رسانه های اجتماعی در فیس بوک.

به عنوان یک شبکه نرم افزاری اجتماعی و تکنیکی برای استفاده از نرم افزارهای سازگار با نرم افزارهای مناسب برای رفع مشکلات لازم ، آماده شوید. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *