Facebook premton for network information e rreme اطراف vaksinës with Covid-19


Facebook-u برای فیلمبرداری ادعا می کند و دسته واکسن sajura lidher me واکسن COVID-19 را برای سیستم عامل و سیستم عامل ، شرکت njoftoi kjo برای enjten. در مرحله اول مراقبت از واکسن ها می تواند این کار را انجام دهد.

“فرم را برای محافظت از سیاست ، ایجاد یک طرح سودآور برای من ، ویروس ، تصویب کنید” و فیس بوک ، که آن را در وبلاگ قرار داده است.

Gjigandi و medias sociale ، که منتشر نمی شوند و برای پر کردن اطلاعاتی که در اختیار من قرار می گیرد به منظور ارائه اطلاعات خبره و مخاطبان عمومی ، به پر کردن اشاره نمی کنند.

با این حال ، در آینده ، آخرین اطلاعات از آخرین سیستم عامل های اینستاگرام ، با تشکر برای واکسن ، و واکسن برای فلج COVID-19.

در انگلستان ، مارک واکسن این محصول را تولید کرده است و از زمان تولید واکسن آمریکایی توسط شرکت Pfizer آمریکایی و BioNTech آلمانی ، این محصول برای چند سال به فروش رسیده است.

فیس بوک در فیس بوک بسیار سرگرم می شود. به محض 12 مارس ، این شرکت 12 میلیون اعلامیه ویروس کرونر پس از جنگ دارد. سپس باید فیلم را تماشا کرده و برای رئیس جمهور ترامپ ارسال کنید ، زیرا وی “عملاً در برابر ویروس های کرونا مصون خواهد بود”.

در فیس بوک ، تبلیغات در بخشهای زیر وزارت آموزش و پرورش و علوم و در مورد اطلاعات تخصصی COVID-19 تبلیغ می شود.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *