Firefox یک پرگات برای برنج منجمد است


در یک سال دیگر ، او در سال 2021 در Firefox به سر می برد تا بصری بصورت یک روزه دریافت کند. Rifreskimi i dizajnjat mi name e koduar Proton جدید فقط یک مورد و در صورت استفاده مجدد از تجربیات استفاده می شود.

با توجه به اینکه پروتون برای نصب در نسخه پایدار برای فایرفاکس طراحی شده است ، امکان بارگیری آن وجود ندارد ، به عنوان پیش نیاز نسخه Beta ، developer و Nightly استفاده نمی شود.

منابع و خاطرات اولیه و مالی در Firefox در نسخه ای تا 57 سال در دسترس است. Ridizajnimi و Ri Proton در ماه مه از Firefox 89 صاحب من هستند.

به حدی که حافظه به دست می آورید ، به متن ، منو و Firefox دسترسی پیدا می کنید ، اطلاعات پیدا می کنید و اطلاعات می گیرید.

Tabet علاوه بر این ، تغییر می کند همراه با opsionet و جدید است که گروه بندی می شود و یک rreshtim vertikal i tire است که از طریق مرورگر سازگار است.

آخرین نسخه این تست بر اساس متن مارک موزیلا بر اساس سپسیس فایرفاکس است. علاوه بر این ، نسخه Bake Duke در نسخه بتا است ، توسعه دهنده آن Nightly در Firefox است و گزینه Duke فعال شده و امن می شود تا برای طراحی آماده شود.

  1. Lançoni Firefox و پرونده ها و آدرس های اسکن شده برای: پیکربندی
  2. کیرکونی در هر پروتون. اجازه می دهد
  3. گزینه را پیکربندی کنید درست است، واقعی
  4. دوباره راه اندازی می شود فایرفاکس

Nuk mund tëmi se kur do temi something to re por ky opsion ju jep akses to hershëm in designin e ri that pritet to vijë. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *