Hackathon در Korçë ، 40 محصول برای 48 یا 48 محصول یا بیشتر


هاکاتون و سازمان کشور باسک در باشکیا نوآوری اتحادیه اروپا با من شریک ICTSlab و شهر دیوانه، bashkoi per 48 ص من نوآوری ابتکاری ماه را نشان خواهم داد 40 دانشجو، دانش آموزان دبیرستان ، دانشگاهیان کارمندان ، استارتاپ های دانشگاه و استعدادهای دوستانه.

از داده ها 11-13 Dhjetor من در حال سازماندهی یک پورتال آموزش فیزیکی ترکیبی و مجازی برای کارهای گروهی در Cortes ، کتابخانه های جمهوری Corsa و شیلی هستم تا به یک مرکز ICT در Korca تبدیل شوم ، یک برنامه برای اجرا ، یک برنامه برای اجرا ، یک برنامه برای اجرا.

گروههایی که تا 6 روز پیش برای آنها موجود است چشم انداز جهانی، اپراتورهای تلفن همراه یک ارتباط از راه دور، Башкия Корча، DMO و کورسل.

گروهی از آهنگ ها و آهنگ های هاکاتون در این صفحه در Bashkisë Korçë نوشته شده است. z Sotirak Philo. در این گروه گروهی از علاقه ها در این زمینه وجود دارد و من تحت تعلیم قرار گرفته ام کوستا والتونن و ژول بانینگ 30 دقیقه پیش

این سومین بار است که پروژه نهایی می شود و پروژه در طی پروژه توسط تیم پروژه تکمیل می شود. نگا 19 تیم ثبت نام، 11 قبل از تایر فینال نهایی و نمایش مطبوعاتی نهایی مطابق نتایج World Vision ، One Telecommunications ، Bashkia Korçë ، DMO و Korsel است.

نتیجه نتیجه یک دادخواست است ، نوآوری اتحادیه اروپا این کارو بکن 3 تیم در دنیای توسعه و توسعه پروژه ها و پروژه ها ، ما می توانیم بهترین فرصت ها را برای گروه های دیگر پیدا کنیم.

فکر خوبی است که از من مراقبت کنید 16 ذجیتور الان نه ساعت 17:00 در یک ابزار مجازی قطبی و برای انتقال بستر بزرگنمایی.

تیم فینالیست هکاتون

11 تیم در 11 مرحله نهایی وجود دارد که در هر دو مرحله نهایی انتخاب شده است. Deep Tech و Sibs یک آهنگ و یکی از One Telecommunications است. کدها و Pimpa Tech گاروان در Bashkis Korçë؛ تیم u sfidua nga World Vision؛ شکارچی اشکال، J&E، قفل الگوریتم را باز کنید و WeCode تولید کننده مناسب برای sfidën e Korsel و عالی ه Njeosezero در Testou DMO.

برای اولین بار ، تیم قبل از تیم ، زودتر لاستیک برای ارائه تولید به تیم رفت و حدود 3 دقیقه طول کشید.

خلاقانه، وپریمتاریا و کسی استفاده از ارز رمزپایه دشوار نیست. با یک طراحی نوآورانه ، با یک طراحی واقع گرایانه که می تواند توسط تستوسترون انجام شود یا تمرین شود ، این کار در Qarta انجام می شود.

عملاً برای مقیاس گذاری و تبدیل ICTSlab ، EU Innovation و Bashki Korcha.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *