iOS و iPadOS 14.4 در این راه حل قرار دارند


اپل نصب خواهد شد و در iOS و iPad OS نصب می شود و دارای نسخه های 14.4 است که عملکردی دارند ، در iPhone ، iPad و iPod touch استفاده می شود.

برای خاموش کردن ویژگی Walking Time برای ساعت اپل ، تنظیمات دوربین ، برنامه را بارگیری کنید ، HomePod را دوباره امتحان کنید و کمی صدا ایجاد کنید.

iOS و iPadOS 14.4 در حال ساخت برنامه های جدیدی برای آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس هستند تا بررسی کنند که آیا دوربین در ابتدا مورد نیاز است یا خیر. برای من امکان دیدن موازی ها برای هدف جهان وجود دارد ، اما برای هدف زبان اصلی ، که زبان اصلی است.

گزینه های “زمان پیاده روی” صدا را برای خانواده و جلسه مشاهده می کند و برمی گردد. برای فعال کردن برنامه و نصب آن هنگام آماده بودن آیفون برای کار ، با “دستان خاموش” برای HomePod mini آزمایش کنید.

این گزینه را می توان از Apple U1 به ​​HomePod mini رها کرد و بر روی آیفون 11 قرار گرفت. برنامه اعمال می شود و برای دوربین QR code در دوربین اعمال می شود.

علاوه بر این ، شما ممکن است با بلوتوث و صدا ، iOS 14.4 و iPadOS 14.4 مشکلی ایجاد کند که به آنها پرداخته می شود. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *