iOS 14.3 بهترین عکاس برای یک حرفه ای است


نسخه بودجه اپل برای iOS 14. ابتدا به همه برنامه های Apple Fitness + و یک کوپه فکر کنید و AirPods Max را دوباره راه اندازی کنید.

سپس می توانید از gidit به خصوص برای iPhone 12 Pro و 12 Pro Max استفاده کنید. برای انجام این کار از مدل برای قالب Apple ProRAW برای عکاسی استفاده کنید.

قالب عکس تحقق یافته است ، عکسها 25 مگابایت هستند و پیکسلها با فرمت Mesic Mes HEIC برای آیفون و در قالب RAW هستند ، زیرا ثبت حرفه ای برای ثبت اطلاعات و عکسهای حسگرها و دوربین ها است.

هیچ عکسی برای عکس دریافت نمی کند تا به من بگوید که یک روز کامل فشرده می شوم تا از ویژگی های عکاسی ماجراجویی صرف نظر کنم.

برای فعال کردن فرم در ProRAW ، شامل می شود تنظیمات> دوربین> قالب ها و می توانید با استفاده از این ویژگی به شما کمک کند نماد RAW را از برنامه دوربین دریافت کنید.

آیا می خواهید از iOS 14.3 استفاده کنید؟

فیلم خود را با سرعت 25 فریم در ثانیه ثبت کنید ، منتظر موتور و تهویه مطبوع Eco باشید ، 549 دلار Apple AirPods Max دریافت کنید و بهترین لینک ها را در App Clips Duke با رمزگذاری اسکن کنید.

شما برای بارگیری نسخه ایجاد شده برای iOS در دسترس خواهید بود عمومی> به روزرسانی نرم افزار> بارگیری و نصب کنید. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *