LG بزرگترین اندازه تلفن های هوشمند و تلفن های هوشمند است

[ad_1]

ال جی اطلاعات تلفیقی تلفن های هوشمند را تا سال 2021. تقریباً 4.5 میلیارد دلار تا 5 پول نقد ، آخرین گوشی های هوشمند ال جی به عنوان یک رقیب رقابتی ، هسته ای ندارد.

مدیر عامل شرکت LG Kwon Bong-seok در Tani بهترین کار برای آماده بودن برای کار و استفاده از تلفن هوشمند است. کره هرالد گزارش می دهد که این مدیر عامل شرکت کیشر است که توسط مدیران دوک عطارد مشخص شده است ، که مسئول کار خستگی ، یک تجارت شدید و یک تلفن هوشمند است.

این شرکت دارای کلیه خدمات کنسرسیوم ، شرکت ها و شرکت هایی است که تجارت و تجارت تلفن های هوشمند را انجام می دهند. Lajmi می آید یک گزارش دیگر در اوایل ماه Janar Kur Media کره ای TheElec paralajmëronte largimin e LG از این تجارت است.

به دنبال Reagimi و Manager و LG باشید که برای اطلاعات خطر Duke Schwar مورد نیاز است. Vitet و آخرین LG مدل های مختلفی را برای انواع مختلف تلفن های هوشمند G7 ، V40 ، G8 و V50 فراهم می کند تا بتوانید از Samsung و Huawei استفاده کنید و کافی نیست.

سامسونگ ، هواوی ، شیائومی ، ویوو و اپل بر تلفن های هوشمند و تلفن های هوشمند IDC تسلط دارند. این رقابت باید متفاوت باشد ، ال جی به عنوان تلفن هوشمند استفاده می شود و در سال 2021 به یک طبل برای ال جی تبدیل می شود. / PCWorld Albanian[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.