Mashtrimi Kompjuterik me Pagat e Luftës، arrestohet 32 ​​ساله


Policia e Shtetit ساخته شده است

در مورد کودکان 6 ساله ، جنایی ترین وضعیت جرم شناخته شده است ، و سایبرنتیک کریمه Hetim قادر به پوشش این طرح نیست ، اما ما قادر به انجام این کار نیستیم. در مداد “Mashtrimi kompjuterik”.

پلیس در تلاش است تا جنایت در Hetimin و Cybernetics کریمه را پنهان کند.

DT ، 32 قرن ، در دورس ناپدید می شود و من را با یک مداد مخفی و گراز “Vetëgjyqësia” ، ساخته شده توسط Gjykata e Shkallës با Parë Durrës ، دفع می کند.

  • در آغاز پنهان کاری و مجازات ، 3 سال از من بکاه “دادرسی در سیستم من با دادگاه و دادگاه” ، دادگاه Shkallës همراه با پارس دورس.
  • من به 9 سال زودتر از مجازات های پنهان و عصرانه “Mashtrimi” توسط Gjykata e Shkallës از Parë Berat (دادگاه های فعلی در دادگاه Apelit Vlorë) کاهش یافتم.
  • دستورالعمل های مجازات “Mashtrimi kompjuterik” را به روز کرده و دنبال کنید.

مطابق با اطلاع رسانی متریال هتیمور و پیگیری از نانوایی برای Hetimin e Krations Kibernetike نمی توانست من را بشویید و به این دلیل است که این کشور را در اختیار شما قرار می دهد ، COVID-19 از پاندیسم COVID-19 استفاده می کنید بوقلمون.

اگر می خواهید وارد شوید ، می توانید بانک مناسبی برای بانک پیدا کنید. Pass ، که شامل پوشش 36 معامله مالی در 15،533،510 leka ، در انواع مختلف حساب در بانک برای دیگری در nivelit برای منطقه کودک با نام تجاری جمهوری Shqipëris است، “ما به دنبال چیزی هستیم. “در صورت انتقال وجوه به بانک ، می توانید بانک را به صندوق منتقل کنید که حساب بانکی بانک را به بانک منتقل می کند. علاوه بر این ، این کشور دارای شرایطی است که بتواند این عناصر را به شما پیشنهاد دهد و از خارج از سرزمین جمهوری اسلامی ایران ترجیح داده شود ».

پلیس در حال حاضر برای ارائه اطلاعات در مورد فعالیت های مجرمانه و مطالب در دادسرای جمهوری تیرانا و همچنین در برنامه های تلویزیونی / تلویزیونی به روز شده است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *