Ofrimi i një Experienienço Pune Frytdhëning برای هر Rinjtë؛ این یک تاریخ نیست


ICTSlab با استفاده از برنامه PONDER در همسایگی بین المللی ICTSlab ، و به طور رسمی و غیر رسمی برنامه ریزی شده است که synon t nxisë است که شما را با استفاده از 14-21 مورد جدا می کند. استفاده از معیارهای آموزشی معلوم است که من با استفاده از رسانه های مختلف ، انتقادات و تبلیغات انتقادی ، به عنوان اطلاعاتی که به عنوان اطلاعات ذهنی شناخته می شود و در دنیای عملی و کار در موسسه آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

Ema Meçaj ، دانش آموز مدرسه و بچه های مدرسه “Sami Frashëri” در تیرانا ، ترانه سرا از PONDER است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. “آگاهی از برنامه در برنامه محدود به سطح و سطح توسعه نیست ، اما انتقاد از برنامه فقط به اجرای برنامه محدود نمی شود.

این یک بار دیگر انجام می شود NE Shume فعال سازی حساسیت DHE در زمینه برقراری ارتباط با محافظت از DHE به شما احترام می گذارد که مراقبت از کودکان برای DHE را به عنوان یک شرابر برای یک سیستم عامل انجام دهید که در مرکز اتحادیه اروپا به شما کمک نمی کند.

این دانش آموز تعداد زیادی دانش آموز دارد ، بنابراین آنها می توانند تا چند روز آینده در انجام مشق شب ، کار و آشپزی به شما کمک کنند. بسون اما. اگر به دنبال کار هستید ، می توانید روی فعالیت ها و نوآوری های خود کار کنید و می توانید مدت ها و سپس مدتی برای مدتی از آنها استفاده کنید ، مدتی برای سشوار

آهنگ های PONDER و افرادی که با Top Channel مداخله کردند ، آزمایشی برای یک جایگزین تلفیقی. “این کار با روندی که در آن نام آزمایش و برنامه جدید ارائه شد ، قطع شد. روزنامه ای توسط روزنامه نگاران در زمینه ICTSlab و UNICEF منتشر شده است. “ Duke Punuar برای برنامه Wake Up Ema یکی از اعضای دنیای موسیقی است که یکپارچگی و یکپارچگی برنامه را تأیید می کند.

آخرین کاربرد برنامه PONDER بهترین مکان برای استفاده از آن برای دستیابی به یک برنامه آزمایشی و محاسبه عامل بازگشت به اصلاحات است. Ai do tj trejnojo të rinjtë me mendimin kritik kur përballen me informacione dé mesazhe در median sociale por even it traditsionale. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *