Pas ABCom Vodafone Albania توسط اپراتور صادر می شود


نیازی به استفاده از Vodafone نیست که به اپراتور ABCom متصل است و در Madh Kabllor به فروش می رسد. معاملات اوراق بهادار توسط سازمان رقابت انجام می شود. مدتی است که ما می توانیم از شبکه ABCOm برای انتقال و نصب مجدد تجهیزات استفاده کنیم ، این تجهیزات به عنوان اپراتور سیستم پخش الکترونیکی برای انتقال تلویزیون های تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرد.

حق اقتدار مسابقه برای مدیریت و کنترل شرکت ApNet SHPK به شرکت ABCom SHPK به میزان 6 مارس تا پایان سال است. Lidhur me this blerje AK ​​اعلامیه ماهانه کنترل است.

در این رقابت و رقابت ، این امکان وجود دارد که من اطلاعات مفصلی در مورد معامله ای که شرکت در آن به موقعیت ژاپن علاقه مند است ، داشته باشم.

Pala blerëse: ABCom SHPK ، یک منبع معتبر برای خرید و فروش است ، یک منبع محبوب اسناد حقوقی است و در تاریخ 08.01.2001 ثبت شده است. اشیا and و ویژگی های ایده ، مفهوم و جهت ارتباطات از راه دور و انتقال به اتصال و اتصال اتصال ، برای اطمینان از محتوای صوتی و شنیداری سمعی و بصری

Pala shitëse:

Shitësi 1: Intel Media SHPK به شما امکان می دهد از این وسایل استفاده کنید و موضوع قابل دسترسی خواهد بود. اهداف و نرم افزارهای تکان دهنده برای گردشگری آنلاین ، بازاریابی آنلاین ، برنامه نویسی و بازاریابی محصولات دیجیتال ، مشتریان مشتری و ارائه دهنده ماژول های فناوری قبل از آنلاین.

Shitësi 2: Teeb-Center SHPK به شما کمک می کند تا از محدودیت استفاده کنید و موضوع قابل دسترسی خواهد بود. اشیا and و دفاتر تجاری و تلفن های همراه برای توزیع تلفن همراه و تلفن همراه ، پخش رادیویی ، ارتباطات جهانی برای ارتباطات ، صادرات ، واردات در mallrave.

هدف: ApNet SHPK برای کوفی سازی آماده می شود و برای ثبت نام در 10 ژوئیه سال 2020 در دسترس خواهد بود. اشیا and و خدمات به صورت الکترونیک ارتباطی ، کابل های تلویزیونی با اتصال متقابل و بازاریابی برای اشخاص ثالث ارائه می شوند.

Shitja e ABCom tek Vodafone

برای تأمین بودجه سال 2019 نیازی به Nënshkimi و marrveshjes mes Vodafone و ABCom نیست. سپس Vodafone از من استدلال می کند تا با Fikse ، تلویزیون و فناوری های ثابت اینترنت برخورد کنم. کنکورنسا میراثی متناسب با پولیس است که در 7 سال انجام می شود و در زیر کنترل می شود 1 ساله فعال می شود و دو جامعه دوست دارد که می خواهد قبل از انجام این کار قبل از انجام این کار انجام شود ، در حال حاضر برای نظارت بر نظارت بر نظارت بر قانون نظارت بر نظارت بر نظارت بر نظارت بر امور امنیتی در سال جاری انجام می شود.

مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *