PONDER قدرتمند است که شما را با نقد رسانه ای انتقاد کند


UNICEF Albania با همکاری من آزمایشگاه آزمایشگاهی چند منظوره ICTSlab organzuan n datat 20-21-22 در فعالیت فعال اجتماعی-rinor PONDER n quadër به پروژهانتقال ترکیبی ترافیک را با روان رنجوری های کنیا در ایران و از Shqipëria تغییر و ترکیب کنیدمالی از دولت باشکیر.

مدارس تیرانا ، کامزا ، Paskuqanit و Babrru در قرن 45 واقع شده اند. من فکر می کنم synon t nxisë توانایی شخصی و انتقادی انتقاد ، درک معلومات اطلاعات ذهنی ، قضاوت انتقاد نسبت به اطلاعات ditor در شبکه اجتماعی و رسانه ای که به شما آموزش می دهد در مورد تنوع ، پلاژیاتور ، معرفی tpretim

Trajnimet e udhëhequra nga 8 مربی جهت یابی ساعت 14-21 عصر در استفاده د نویسنده-منتقد منتقد، تنوع رسانه ها، موقعیت یابی و آزمایش، leximit të imazheve، برای ایجاد تغییر در رسانه ها و اطراف یک اولین جانشینی تمرین کامل.

نمایندگی فروش تایر و لاستیک و استفاده از این محصول را پیدا خواهید کرد.، ”Tha bashkëthemeluesi i ICTSlab z. Kushtrim Shala در اجرای قرص ها و سیلندرهای مجازی فعال نیست در اجرای بستر نرم افزار Zoom آهنگ و محتوای وزیر Arsimite ، Sport و Rinisë است zj نینا گوگا، برای سفارت انگلیس در تیرانا zj هریت مورگان، در Kryetare e Bashkisë Tirana zj آنیسا روستی و یونیسف برای Shqipëria z روبرتو دو برناردی.

سوالات و اسناد یونیسف z برناردی این هست kы трајним синон ти пајисе тё риинётё ме афтёси тё цилат normalisht nuk fitohen преку edukimit formal duke i می توانم آنها را برای رقابت و استفاده آزاد از کار تایر.

برنامه PONS و برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید باشکیری و باشکیری در سال 2019 ، ارائه اطلاعات مدرن و اطلاعات مدرن در مورد آخرین موضوعات امکان پذیر است. tha përfaqësuesja e Ambasadës Britanike zj مورگان.

5 تا جوان تر کارآموزی کارآموزی در شرکتی برای کتابخانه های رسانه نوهورا 10 نفر از آنها شما آنچه را که بر دوک تأثیر می گذارد انجام می دهید ، مخفی کردن لاستیک ها را در وبلاگ خود منتشر می کنید.

اقدامات مجازی فعال برای تحقق بخشیدن به فضای مجتمع تفریحی Stela طی 45 سال در 8 گروه سازمان یافته در موسسات محترم ضد Covid برای موسسات و جمهوری در آلبوم.

برنامه درسی زودتر است 4 ماژول به عنوان مثال ، برای بحث در مورد بحث ها و استراتژی های استراتژیک. رسانه منتقد Shkrim-lexicon اگر بخواهید هدف خود را بکار گیرید ، ما را مورد انتقاد قرار نمی دهیم و می توانیم آن را تفسیر کنیم ، اگر گوش کنیم و بخوانیم. Ky modil inkurajon kulturën جذابr. کاری ندارم این منبع پوشش رسانه ای است در آدرس طبقه متوسط ​​و متوسط ​​موجود نیست.

ماژول ها leximit و برای عکاسی تفسیر شده است در آینده ، امکان شبیه سازی و تفسیر کدام جهان برای تجزیه و تحلیل و تفسیر تصویر متنوع وجود ندارد. Fuqizimi اجازه نویسنده-leximit kritik mediatik trajto یکی از آسپکت بنیانگذاران برای انتقاد از نویسنده-leximit mediatik؛ آهنگ ها و اجراها و مخاطبان.

در Traytoan هیچ ماژولی وجود ندارد و موضوع این است که سر و صدا ارائه می شود lidhura me gruposh و rinjveve: سرقت ادبی دیجیتال epoken نیست و پرخوری

به عنوان دائمی برای UNICEF Albania و ICTSlab استفاده نمی شود مجوز برای من مجوز مراسم k mori leek drejtuesja و برنامه آموزش برای hersha prana UNICEF Albania zj میرلیندا بوشاتی و ادراک و ICTSlab zj اسمرالدا شالا.

آشیانه قبل از اینکه من را بخاطر داشته باشید ، در اروپا برای نوجوانان است و در سن 14-21 سالگی 9٪ به محبوبیت می رسد.

PONDER این کار را قبل از اجرای و اجرای برنامه های اجتماعی و مشمول UNICEF Albania و ICTSlab که توسط باشکیر راه اندازی می شود ، انجام خواهد داد. UPSHIFT برنامه نوآوری اجتماعی یونیسف نسل نامحدود یونیسف و من از 22 فروش در هر ربات برای نوجوان در حال رشد پس از اقامت نهایی که منتقل و بارگیری خواهد شد ، بهره مند خواهم شد.

این برنامه ای است که بارگیری می شود ، با مارکسینالیزاسیون بارگیری می شود ، پس از kufizuar باقی می ماند ، با قاچاقچیان بارگیری می شود ، با دوک اقلیت بارگیری می شود و پیدا می شود.

برنامه های مالی آرامش خاطر را برای برنامه ها و مربیان تیم و کارشناسان انتصاب خبره طراحی کنید تا مطمئن شوید که نمی توانید بودجه خود را تأمین کنید ، این کار را برای دیدن حقیقت انجام دهید. در ماه 600 سال تحصیلی ، ما قادر خواهیم بود برنامه ای را توسعه دهیم که به ما کمک کند مهارت های اجتماعی و اقتصادی مثبت را در مدارس رشد دهیم.

Rreth ICTSmedia

ICTSmedia یک رهبر ربات در زمینه فناوری و فناوری و اطلاعات فراهم می کند. همایش های فناوری و فناوری در جوایز ICT Alban برای مشاغل و فعالیت ها در بخش جمهوری مقدونیه. آزمایشگاه چند منظوره ICTSlab که توسط تیرانا تأمین می شود ، در برنامه های درسی ، پیشرفته ، بادی و خبره ICTSmedia استفاده نشده است. بوت برای ایجاد فناوری PCWorld به آلبانیایی منتشر خواهد شد و بصورت آنلاین منتشر نخواهد شد.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *