Pronėsia intelektuale ، 4.8 میلیون یورو برای استراتژی 2021-202.

[ad_1]

تحت حمایت این شرکت ، کنسرسیوم و دستورالعمل های توسعه پروژه های صنعتی و غیر صنعتی قادر به هزینه 4.8 میلیون یورو نیستند. این پیمان کد وزارت دارایی و اقتصاد برای اسناد آن با مشورت با وزارت دارایی است.

استراتژی اطلاعات 2021-2025 اولویت های اولویت چتر نجات برای توسعه انگل ها در قرن 5 و توسعه چهارضلعی ها و موسسات و موسسات برای توسعه و هماهنگی نهادها امکان ندارد سطح منطقه به سطح منطقه برسد ، اما کارکرد دولت افزایش تعداد روشنفکران است. این عنصر پتانسیل ها و روندهای قابل شناسایی در جغرافیا و ویژگی های مبدا و اشیاء شی را از نظر توسعه اقتصادی شناسایی کرده است.

در رابطه با پیش نویس های پیش نویس ، استراتژی بر اساس استراتژی اجرای پیش نویس ها ، اداره پیش نویس ها و اجرای پیش نویس های PI و اجرای پیش نویس قانون است.

“اقتصاد نوآور مبتنی بر ایده نوآوری ، فناوری و فناوری و توسعه اقتصاد است.” در اقتصاد ، بازار بر اساس ظرفیت ها و خلاقیت کشورهای نوآور در اقتصاد است. حق مالکیت معنوی به نفع خارجی محاسبه می شود. این دلیل وجود دارد که باید یک سیستم را بسازید و به خوبی عملکرد خود را افزایش دهید.

در این مورد ، وزارت آموزش و پرورش یک سیستم تجاری ، صنعتی و فردی از نظر تعداد لاستیک و لاستیک ، فکری و نتایج بدیع است و برای فرهنگ تایر و سرگرمی ها اقدام می کند. “بهترین راه برای بهبود کیفیت و روحیه لاستیک ها و تجاری سازی مواد لاستیکی است که برای ساخت و سرمایه گذاری در لاستیک و نوآوری استفاده می شود. وزارت امور خارجه قادر خواهد بود در اقتصاد و نوآوری کشور سرمایه گذاری کرده و محرکی برای مشوق های سرمایه گذاری و سرمایه گذاری ایجاد کند. “

مانیتور[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *