Shfletuesi Chrome حافظه RAM را ایجاد می کند


Google Chrome می تواند با رها کردن کارهایی که برای دیدن این کار باید انجام دهید کنار می رود. اولین fatin و صلح Google Duke مرا مجازات خواهد کرد که برای نصب ویندوز 10 با Chrome کار نکنم.

داده های اضافی برای ویندوز آخرین ، Google آدرس های زیادی برای مشکلات Madhore برای دسترسی سریع دریافت می کند: مواد مصرفی و حافظه و RAM و روند ویندوز 10.

برای ذخیره Google RAM ، می توانید از گزینه تقسیم پشته استفاده کنید. سپس باید به Microsoft برگردید و این کار را با استفاده از بردارهای shfletuesin Edge در ویندوز 10 انجام دهید.

نتیجه Chrome این است که حافظه RAM مورد استفاده در این جدول است. هنگامی که مشکل من پایدار و پایدار باشد ، Google توابع عملکردی ایجاد می کند و آنها را به برنامه های ویندوز 10 محدود می کند.

برای اطمینان از ایمنی من را برنامه ریزی کن. Tendency و Chrome برای دسترسی سریع به حافظه به حافظه RAM هنوز برای ویندوز 10 در دسترس است.

در سبد خرید به Google و Microsoft بروید تا در ابتدا از این تجربه استفاده کنید و از سرورهای جعلی Windows برای رمزگذاری Chromium بر اساس Chrome و Microsoft Edge استفاده کنید. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *