Shfletuesi Edge me tema shumëngjyrahe و opsione جدید که rrisin performancën است


مایکروسافت ادامه دارد که به طور روزافزون مرورگر Edge را به طور مرتب ادامه می دهد و در ادامه این هفته شرکت را انجام می دهد ، اما اگر بخواهید موضوع را به طور کامل تنظیم کنید ، با توجه به این که جدیدترین و جدیدترین گزینه آن است. این بهترین ابزار مالی برای ارائه اولیه و استفاده از رایانه است.

برای لذت بردن از Chromium برای Microsoft Edge ، از در دسترس بودن بهره مند خواهید شد Edge Addons.

این مهمترین مورد برای Halo ، Microsoft Flight Simulator و ForzaHorizon است. موضوع برنامه براساس جدول ، آدرس کتاب و آواز کتاب است.

https://www.youtube.com/watch؟v=bRhq1E4p99A

مایکروسافت برای نماد اولیه مایکروسافت را برای استفاده اولیه از Dizajnit Fluent در Edge ترجیح می دهد. ترک ها طراحی شده اند ، میز از لاستیک ساخته شده است تا گزینه های عملکرد در دسترس باشد.

اگر به طور خودکار به سیستم منابع و سیستم دسترسی پیدا کنید ، می توانید قبل از بارگیری و انتخاب جدول مورد نیاز برای اجرای عملکرد ، از آن استفاده کنید.

بنیاد مایکروسافت را به بهترین نحو با من تماس بگیرید. اگر کنترل خودکار سیستم و مجموعه ثبت نام در وب سایت نباشد ، قابل اجرا نیست. به محض اینکه فایرفاکس ، حتی Edge یک مانیتور برای نظارت بر پرونده هایی که استفاده می کنید ایجاد می کند ، به صورت آنلاین در دسترس نیست. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *