Si pritet të jet “Bota Intelligent” 2030


Huawei توسط Samitin Botëror برای Analistëve 18 ساله برای جایگاه سوم در Radazi ایجاد شده است ، با کمی کمتر از 400 میلیون ، اولین بودجه تحلیلی ، افکار عمومی و رسانه ها. علاوه بر ویرایش مجازی ، امکان نوشتن پیام برای ترانه سرا نیز وجود دارد.

مدیر سازنده Bordit برای موسسه استراتژیک استراتژیک هوآوی ، ویلیام شو مرا تا سال 2030 به تجسم و شرکت “Botën Inteligjente” ارجاع داد.
چشم انداز این صنعت بر اساس اهمیت صنعت ، دانشگاه ها و م institutionsسسات برای توسعه اقتصاد ، توسعه چشم انداز و توسعه پتانسیل سرمایه است.

“انرژی کربن ، برق و صنعت و هوش بسیار مهم است. دری در سال 2030 50٪ از انرژی انجام می شود ، اما وقت خواهد بود ، 50٪ می شود و 50٪ ساخته می شود و انجام می شود ، برق و 18٪ ساخته می شود به من نیاز به هوش روبوته خواهم داشت دوک فعال شده در ابعاد گسترده تر از صنعت ، تکلاک TIK و potencialin است که به ulet emetimet globana به من کربنیت 20٪ در طول dekades در آینده »، گفت:

از طرف دیگر ، وی گفت: “در سال 2030 ، یک میلیارد نفر در آنجا زندگی می کنند. این برنامه قبل از استفاده از قبل با 10 گیگابیت در ثانیه استفاده خواهد شد. این کار را برای دریافت 100 میلیون صدا برای دریافت اطلاعات و ظرفیت و سرعت کامل انجام نمی دهید. فن آوری قدرت استفاده از توس ، انتقال مین ، پرپونیمین و پردوریمین و اطلاعات انرژی به روح zgerohen. “

Xu nuk la pa undervizuar زیرمجموعه فناوری پیشرفته و مدیریت در زمینه توسعه تحقیقات که انجام tdi کمک می کند تا تحقق و بازدید از Huawei ، که عبارتند از:

  • سازه ها و 5.5G برای نصب یک میلیارد لبه برای انواع مختلف.
  • مقیاس نانو Optika برای بهترین سطح ظرفیت فیبر.
  • قوانین و پروتکل ها بر اساس رهنمودها نوشته شده اند.
  • از رایانه و رایانه می توان برای کارهای هوشمندانه استفاده کرد.
  • Nxjerrja از دانش معلومات مربوط به masive برای استفاده از intelligjencës مصنوعی در صنعت است.
  • در سیستم Von Neumann برای ساخت ساختمان کمبود معماری وجود دارد. صد میلیون صدا
  • ترکیب و گزینه هایی برای دستگیری و مزایای فوق العاده واقعی.
  • نظارت و نظارت به موقع بر این اقدامات مهم است.
  • اینترنت یک منبع قدرت هوشمند برای مصرف برق ، برق و برق است.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. تا آنجا که به سال 2030 مربوط می شود ، نیازی به تمرکز بر روی حساب 2030 نیست: این یک روش قوی و آموزنده برای صرفه جویی در انرژی و انرژی است. “

کنفرانس جهانی و تحلیلگران در اکتبر 2004 برگزار شد و سال قبل به آینده اختصاص داشت. در این اجلاس ما به دنبال موضوع “برای باهوش ترین و آگاه ترین افراد” هستیم ، تاریخ دوازدهمین سالگرد چهاردهمین جلسه ، که یک متخصص در صنعت است ، مهمترین چیز برای انجام. déné pék آیندهمن.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *