Sipërmarrësi shqiptar Elvin Guri سهامدار Kryesor در One Telecommunications است


مقامات و رقبا و هاپور با ساختار ساختار One Telecommunications سر و کار دارند و سر و صدای Spas Rusev به Elvin Guri را کاهش می دهند.

تأمین کننده کلی استفاده از من برای کنترل شرکتها در زمینه تغییر ، کمیسیونها و ارزیابیهای ارزیابی شده در مورد tranzaciji در کلمه کلاسیک نیست که به عنوان متمرکز و متوقف می شود ، نیاز به یک مجوز از kjj kyr نیست. الوین گوری و کنترل کننده های آنالوگ ، کاتو و ری الو به عنوان ortaku دیگری ، آتاناس دبیرو ، شما را مجبور به علاقه مندی و علاقه به فروش در بازار نمی کند.

99.9 درصد سهامداران برای یک هلدینگ ارتباط از راه دور ، آلبانی Telecom Invest AD (ATI) هستند. هنگامی که این نمایش در Vitin 2018 راه اندازی می شود ، در آینده آهنگی برای Telekom Albania ارائه خواهد شد.

بر اساس وضعیت موجود ، سهامداران کنسرسیوم ATI ، Spas Rusev و سهام سهامدار و شریک ، الوین گوری و آتاناس دبیرو. Guri بود aksioner i consorciumit که از بنیانگذاری شده است، در حالی که Добрев ище направи ортак تا март 2020 г.

از سوی دیگر ، الوین گوری در ATI 54.2٪ است ، در سهام Atanas Dobrev 45.8٪ است. Controls و Alvin Guri mbi ATI این کار را برای شرکت ساختمانی ، Guri Enterprises BV و River Styxx Capital انجام می دهند.

الوین گوری در sypermaris shqiptar-bulgar فعالیت می کند ، که فعال است و با بخش خصوصی و خرد با سرمایه خصوصی در بولگاری سروکار دارد.

Atanas Dobrev یک طراح و متخصص و همراه ، بزرگ ارتباطات ، ارتباطات راه دور ، Vivacom است.

کنسرسیوم ATI مجری یک اپراتور مدیریت تلفن همراه در ایران ، مخابرات آلبانی ، پر کردن ویتا 2019 ، حدود 50 میلیون یورو است. عملیات مالی ترانه که مرا به اولین بانک سرمایه گذاری بولگاری می سپارد. ATI در جستجوی ارتباط تلفنی برای مخابرات است تا بتواند کالیمینا را کنار بگذارد و دفتر مخابرات صربستان را تغییر دهد تا شرکت بلغاری را بدست آورد.

در این حالت ، Telekom Albania در One Telecommunications قرار دارد و در ONE قرار دارد. طبق اطلاعات مربوط به آخرین Autori i Komunikations Elektronike dhe Postare (AKEP) یکی از اپراتورها و فرزندان وزارت ارتباطات و ارتباطات در آلبانی. برای qershorit 2020 بودجه تأمین نشده است ، گزارشی از 850 میلیون دارایی فعال برای تلفن همراه یا کل 36٪. در حال حاضر ، ATI ، شرکت و شرکت در مورد آن گزارش می دهند و ما درآمد خالصی در حدود 285 میلیون داریم ، بنابراین می توانید من را ببینید. مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *