Startupet e Uplift با ایده محقق می شود


بنیانگذاران ، Huawei در آلبانی و Uplift Albania ، این مبتکر را برای تسریع و فناوری اطلاعات برنامه ریزی می کنند. علاوه بر ویژگی ها و منابع ، رایانه لوحی Huawei راهی عالی برای بهره مندی بیشتر از صفحه نمایش و ایده های هوشمندانه است.

این مسابقه برای جوامع عمومی سازمان یافته است تا مینی تظاهرات را افزایش دهند ، با راه اندازی 11 پرتاب قبلی ، که برای دادرسی ، سرمایه گذاران و مخاطبان برای شریک U2020 پیشنهاد می شود.

سه استارت آپ توسط Crossplag ، Udhe و Wellness + به من ارائه شده است. Crossplag – برنامه های آموزشی فن آوری برای شناسایی و آزمایش ؛ سکوی راننده و باتری تهویه مطبوع را باز کنید و سیلندر را برای مقصد و تندرستی + پلت فرم برای باشگاه های منهیمین و ژیمناستیک و تناسب اندام صاف کنید.

برای هوآوی و ایالات متحده تهیه برنامه ها و برنامه هایی که ایده های صنعت و فناوری و اطلاعات را ترویج و تحقق بخشد بسیار مهم است. الیزابتا سامارشیو ، مناخره گفت: “مهم است که این آهنگ در برنامه گنجانده شده و در آینده به برنامه Uplift آلبانی ارتقا یابد.”

ICTS media Znj را جستجو کنید. Esmeralda Shala گفت: “با توجه به فراز و نشیب های Uplift Albania ، شتاب دهنده بر اساس این واقعیت است که ابتکاری ترین اکوسیستم در آلبانی است. حقایق مربوط به این امر به هوآوی بستگی دارد و او شهرت من را به دلیل شهرت در باشخن نزدیک نفرین سازمان خواهد داد ، واقعیتی که امی دوک و دریتیمین و دوهور است.

پس از آن ، Huawei از یک رهبر برای زیرساخت ها و زیرساخت ها استفاده خواهد کرد که در TIK ادغام می شود و با مأموریت ها کار می کند ، با فناوری کار می کند ، انسانی خواهد بود ، سازماندهی می شود و در طرح ادغام می شود. Huawei nq Albania operon جایزه سال 2008 که این واژه نامه را در آخرین فهرست بندی ها برای کسب و کار به همین ترتیب مصرف می کند.

از طرف شرکت ، این شرکت قادر خواهد بود از صنعت و صنعت خود و همچنین از صنعت که مهمترین ، مهمترین فناوری و ارتباطات و ارتباطات است مراقبت کند. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *