Sulmet me ransomware u meren 485٪ تا سال 2020

[ad_1]

بلاک برای Bitdefender کشف شده است که به دلیل حساسیت شما باج افزار در سال 2020 را به همراه دارد ، همچنین می توانید از طریق اسپم ، موبایل بدحجاب ، فیشینگ و انواع دیگر بازی های sulmeve افزایش یابد.

Make Vit Kompania Publikon Raportin Consumer Threat Landscape و گسترش یافتن یافته های قدیمی شما.

در سال 2020 ، کوید -19 میلیون دلار آمریکا برای همه گیری هزینه شد. Bitdefender raporton من را در 485٪ از باج افزار Sulme خود تا سال 2020 حمل می کند – تا 64٪ قبل از وینیل تا مقام سوم در سال 2020.

سایبرنتیک مجرمانه در حال تلاش برای شکستن همه گیر و Covid-19 برای این nisur است ، اما من مجبور شدم پس از استفاده از برنامه کاربردی و بزرگنمایی ، از یک گوشی هوشمند Android استفاده کنم.

Expansions و Emotet با بات نت ، 449٪ برای من تعیین کردند. Ky bonet mori one goditje to girane in Janar do 2021 g.ku pjesa more e great e infrastruktures at him u nxor offline while operatorët e tij and arrestuan as part is one hewlge policore ma karakter international.

Rrëzimi و Emotet به یک موفقیت بزرگ و یک کار ناپذیر تبدیل شده است که از طریق باج افزار ، سوu استفاده و سوamاستفاده از حساسیت بیشتری برخوردار می شود. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.