Telekomi në krizë – مشکلاتی که مرا رها می کند و ارتباطات از راه دور


مخابرات و کوزوو با این مشکل روبرو هستند ، شبکه و ارتباطات از راه دور متزلزل ، هسته ، آشت ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری mirbajte apo هستند ، به عنوان مثال ، Radion Evropa e Lirë، Menduh Abazi، drejtor i departament e n.

“Rrjeti و Telekomit هنوز برای من کار می کنند. این تنها راه سرمایه گذاری کیفی در یک کار فوری برای یک شرکت است. ”

برنامه ریزی برای Telekomit برای کوزوو برنامه ریزی نشده است.

مخابرات در کوزوو به دلیل بحران بازار سهام در وضعیت بحرانی قرار دارند. این شرکت i ka borxh بیش از 25 میلیون یورو شرکت با Z-Mobile به منظور ارتباطات از راه دور ، با شرکت مخابرات قرارداد بسته شده است.

کلیه وجوه به مخابرات و کوزوو منتقل می شود سیاهههای مربوط به بانک بسته شده است به ویژه Z-Moblie. حساب کاربری و حسابداری 16 ساعت قبل ، فقط با استفاده از یک کنترل عملیاتی که می توانید در زمینه همکاری بین دولت و شرکت Z-Mobile موفق شوید.

در نیمه دوم سال ، Telekomi موظف است که در 24 ماه گذشته ، از 15 ژانویه در سال 2021 شروع به کار کند ، اما شرکت شما باید به شرکت شما متصل شود.

خطر امنیت ملی وجود دارد

راننده Elshani منبع بودجه و مهارت های فنی متخصصان ارتباطات از راه دور است.

او می گوید برای Radion Europe e Lirë یک مورد دیگر و تأثیرگذار حتی ملی ceriginë است.

“در مورد ارتباطات از راه دور ، كه با هزينه آن مقامات ملي مسئول اجراي قوانين ملي و خدمات اضطراري مخابرات در كوزوو هستند.”

Telekomi i Kosova ، shton Elshani ، تنها کسی است که کیفیت کالاها را ارائه می دهد.

علاوه بر این واقعیت که به مخابرات در کیفیت و کیفیت ارتباطات از راه دور اولویت داده شده است ، از زمان این همه گیر COVID-19 ، کمبود فناوری و فناوری وجود داشته است.

الشانی گفت: “مخابرات و کوزوو در وضعیت نابسامانی قرار دارند و ما با مقاماتی که وضعیت را تحت تأثیر قرار می دهند ارتباط برقرار نمی کنیم.”

Sidoqoftë ، zhbllokimi و حسابداری bankare به Telekomit به Kosoves ، مطابق با مدیریت به departamentit برای استفاده آزاد از Telekomin در Kosovës ، Menduh Abazi برای ایجاد شرایط minöpor pörporëë corp

“به مخابرات مخابرات کوزوو فرصت ایجاد و حفظ تعهدات داده شده است.” برای حداقل مبلغی برای شرکت های بزرگ ، هزینه و پول زیادی لازم است و با قیمت 3 میلیون یورو در دسترس خواهد بود و پیش پرداخت نمی شود. صفحه نویز من. ما در مقاله موضع جدیدی داریم. “

در مخابرات و کوزوو ، ظرفیت تکنسین و همچنین تضمین حق پرداخت ، در مورد Abazi ، به دلیل سرمایه گذاری فوری است. برای اولین بار ، ما طرح شورای کوزوو را در طرح مخابرات و سرویس مطبوعاتی مارک تجاری این شرکت ارائه خواهیم داد که تحقق خواهد یافت و برنامه تحقق خواهد یافت.

Mosrealization من فقط plani یا حتی یک بلاک دیگر در حساب Telekomit به Kosoves، Abazit do tishte fatal در هر شرکت. جمهوری کوزوو قبلاً 100 سهم در کمیته مخابرات کوزوو پیدا کرده است.

تلفن های مخابراتی و اپرونی کوزوو تلفن همراه Vala me over 1.2 میلیون مصرف کننده را ثابت کردند. Telekomi و Kosova از Vitin 2015 نشات می گیرند و توسط fitimprurëse برای فروش به عنوان اتصالات ارائه می شوند. این شرکت در زمینه تأمین هزینه های موجود در کشور به شما کمک می کند. برای این زمان ، میلیون ها یورو ضرر کرده ایم. برای Viti 2008 از Vitin 2015 به دست می آید که شرکت های کوزوو و Metohija 250 میلیون یورو سود پرداخت کردند. سود سهام ، قیمت پایین ، رشد و رشد شرکت منجر به نتایج تأمین مالی می شود. / RELمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *