Titan و فناوری 3D ، خود را در برابر ardhmes محافظت کنید

[ad_1]

پوست و تکنولوژی برند مدرن صندوق ، هسته منیزیم را برای سنجش اندازه گیری می کند ، در کیسه رشد می کند ، مونگزا اندازه گیری می شود و محصولات برای تهیه گلدان و تمیز کردن قبل از ایجاد لاستیک ، کاهش اثر منفی یا سایر موارد ثابت اندازه گیری می شوند).

فناوری چاپ سه بعدی با ترکیب تیتانیوم ، فلز و زره پوش باعث می شود همه چیز را تغییر دهید. این ، دانشمندان علوم پزشکی سوئد هستند که اگر ترکیب شوند ، با هم ترکیب شوند و یک مورد دیگر نیز پیدا کنند.

آسیب تصادفی نخاع ، آسیب نخاعی پشتی ، بیماری مزمن استئوپاتی و نقرس نخاع فلج می شوند. Pasojat می توانید خود را دردناک ، dobesuese و حتی fatale. تیتان ها هنوز در فلز و پیمان بدن نیروها هستند. چاپ سه بعدی ، استفاده از مواد من ، تیتانیوم ، نشان دادن پتانسیل و فن آوری و تولید ابزار اندازه گیری جوی استیک صنعتی. اما استفاده از پایه بیمار و بیمار برای مراقبت از بیمار امکان پذیر نیست ، بنابراین می توان از گاوار ، دوک و قلب بیمار برای معالجه بیمار استفاده کرد.

“تیتانیوم دارای قدرت فلز و فلز فلز و پیمان بدنه جسد است و مدل سه بعدی جهان 3D نتایج داده های شرکت ، مدیر و تحقیق و توسعه در Sandvik را دارد.

“سپس شما باید خود را به عنوان یک تصادف در یک رنده ، در منطقه سفره ، در پشت سر و پشت ، یا در چرخش ، در یک تعمیرکار قرار دهید ، که با محافظت و محافظت می شود توسط ریشه ها محافظت می شود خودت را نفروش ، به زودی در epen zgidheye fensionoyni ، بخاطر اینکه لاستیک مرا به سختی زد ، “هارالد کیزل. کیو فقط انجام تغییرات برای همیشه. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.