UPSHIFT منبع مشکلات و مشکلات کودکان است.


داده های 4 ، 5 و 6 Dhjetor برای اجرای برنامه UPSHIFT برای استفاده در شرکت در سیبری ، یک سازمان اجتماعی ، یونیسف ، آلبانی ، ایرلند ، ایرلند 21 اجرا می شود.

Djjetëra të rinj nga گرفتگی عضلات، مالیچی ، سویانی ، لیبونیکا و گیاهان من در وسط کتابخانه ای هستم که در شیار UPSHIFT فعال است. UPSHIFT خدمات جدیدی را فراهم می کند که بتواند قابلیت انتقال مجدد آن را داشته باشد ، همچنین قابلیت ایجاد UPSHIFT برای یک سیستم katalizator مثبت است

برنامه ها و UPSHIFT برای اولین بار برای بی ثباتی فروش مسکونی برای اجرای لهجه ها ، روی 4 نکته کلیدی متمرکز شده اند: 2. Fuqizimi i të rinjve؛ 3. Angazhimi rinor در جامعه ؛ 4. Sipormarrja si aftësi و mendesi. UPSHIFT شما می توانید حساسیت جوانانه خود را در بخشهای مختلف ، استقلال ، قدرت و موفقیت ایجاد کنید.

آپارتمانهای مسکونی و خدمات اجتماعی Korça

و بعد فاز 4، UPSHIFT همه این کارها را انجام دهید 4 ماه این تنها راه رسیدن به سطح انتقاد ، خلاقیت ، رهبری ، ابتکار عمل و توسعه اجتماعی در منطقه Shqipëris نیست. 32 گروه و 124 به جوان تر انرژی تایر بر اساس قدرت جامعه است. 8 گروه من حلقه 37 u mentoruan nga 8 نکته تخصصی خدمات اجتماعی در شهر Korçës.

ماژول من امن خواهد شد ، یک مربی خواهد بود و یک مربی برای سازمانی است که اجرا می شود ، نصب می شود و یک تایر جدید ایجاد می شود. تلفیق و تلفیق ایده ها و مفاهیم مسئله ، شناسایی مسائل ، گروه ها و جوامع و جوامع برای درک و مفهوم سازی طرح و نمونه اولیه امکان پذیر است.

شدت هواشناسی گونه ها یک مرحله از نمونه اولیه رادیو کراستین و بازخورد و تستوسترون تستوسترون است. Zj ادینا کوزما، zv / نماینده یونیسف یونسف و zj. میرلیندا بوشاتی، تخصص و آموزش موسسات شستشوی هرشام که توسط کمکگران و لاستیک های کدورت سازماندهی شده اند ، در معرض نمونه اولیه سوم قرار می گیرند. سپس شما روی کانون توجه متمرکز نخواهید شد و این کار را انجام می دهید تا از بهترین پروژه استفاده کنید و آن را در Pitching قرار دهید ، آن را عالی کنید.

Bashkisë Korçë گفت: “حتی اگر بخواهید به مردم Korça کمک کنید ، می توانید به جامعه کمک کنید.” Sotirak Philo این سومین و فعال ترین فعالیت در آینده میرلیندا بوشاتی ، Arber panepani و Esmeralda Shala است.

Bashkëpunimi n grup، frytshmëria، impakti si dhe qasja inovatore نسبت به problemmit برای حل مشکلات kriteret to te percaktonin fatin e secilës قبل از ایده رقابت. 5 گروه از دعوا و ایده و خسته ، “چچمی ته فاری“،”نوسانات“،”Juniorstars“،”چراغ روشن است“و”مینیون ها”به بودجه یونیسف آلبانی.

پروژه ها با کمک آزمایشگاه ICTSlab انجام می شود ، که برای تأمین بودجه برای تأمین بودجه برای تسویه پروژه ها برای اجرای پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.

این ملک در UPSHIFT Korça واقع شده است

چراغ های فناوری Shechemi: شهرت برای Maliqit و mungon یک بنای تاریخی و برای اولین بار دلیل اصلی این گروه در ساخت صفحه نمایش از طریق صفحه نمایش دیجیتال ، اطلاعات مربوط به پارامترهای مربوط به شهروندان را ایجاد می کند: اطلاعات ، دما ، دما و بیان انگیزه. با استفاده از یک الکترونیک الکترونیکی برای اولین بار در تاریخ ثبت شده است و Maliqit دوک و اگر چنین نکاتی را با توجه به بازدید از گردشگران مشاهده کنید.

نوسانات: Ti Vlen دارای یک پلتفرم دیجیتال با کمک synohet inkurajimi و در وسط روز است. این بستر مکانی عالی برای نوشتن وبلاگ و وبلاگ در مورد تاریخ جانشینی و مدیریت است ، و این یک وضعیت بسیار محبوب است. دسترسی به کتاب و خرید آنلاین فروشگاه با طیف گسترده ای از لوازم جانبی آنلاین که به من در ایجاد انگیزه در چاپگر کمک می کند ، آسان است.

مینیون ها: در کتابخانه هیچ تصوری وجود ندارد که گروه قادر به خواندن فرهنگ لغت باشند. این کتابخانه عملکرد پایگاه داده ای را ندارد که بتواند به عنوان منبع اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد. این شی در پارک Rinia برای فروش است و توسط دوربین کنترل می شود.

Juniorstars: Juniorstars این ایده را به پشه فروخت. بالشتک های بزرگسالان برای الکترونیک الکترونیکی و ستون ها و سیلندرها برای بالا رفتن و بازگشت ، ساخت واژه نامه و روزنامه ، پخش دوست پسر و موارد دیگر. می توان به آنچه در دنیا باید انجام دهید توجه کنید و اوقات خوشی را سپری کنید.

روشنایی شامل: مدرسه مالیقیت در زمینه ورزش و ورزش در زمینه ورزش بازی های زیادی دارد.

UPSHIFT بسیار مثبت است و بسیار دشوار است

UPSHIFT در Qytetin و Korçës مشتاقانه منتظر است تا از تعهد یونیسف در شناسایی و برقراری ارتباط با تایر از ما مطلع شود ، پس از برخورد با آن ، با آن مقابله خواهد کرد.

اسکودرا و تیرانا برای مقصد ساختن و مقابله با نام پایین و اولین آوانگارد ده روزه ابتکارات اجتماعی ، بستری را برای گفتگو و گفتگو در آینده مردم و مردم جهان ارائه دهید.

می توان با زمینه ای که UPFSHIFT بر اساس محتوا و محتوای توسعه انتقاد انتقادی و انتقادی نوجوانان سازگار است و سازگار است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *