XOR Cybernetics ارتباطات و امنیت سازماندهی مجازی XOR: بیت تلنگر


XOR ، یک سازمان ارتباطی سایبرنتیک مجازی و ایمن با 19 Dhjetor یک “XOR: Flip Beat” مجازی را برای بحث در مورد متخصصان و متخصصان سایبرنتیک با کمک سایبرنتیک و امنیت سایبری ایجاد می کند.

چنین آنلاین است و برای سیستم عامل تحقق یافته است مقیاس گذاری از حالا ساعت 13:00 این نیست ساعت 16:30 من برای سایبرنتیک پایدار و ویژگی هایی برای فناوری و اطلاعات آماده شده ام.

در این فعالیت ، تمرکز بر جنبه های فنی و جنبه های سایبرنتیک در محیط شرکت و همچنین مسائل مربوط به ایجاد انبوه و همچنین اجرای کنترل و امنیت و تمرین آرامش خاطر مهم است.، ”به عنوان موضوعی برای XOR Frost برای PCWorld.al.

XOR کمونیستی خواهد بود و برای یک محیط مجازی مجازی خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که شما در اطلاعات ، در سایبرنتیک ، در واگن ایستگاه ، در داخل کارکنان ایمن هستید. از اشتیاق و علاقه به امنیت سایبرنتیک می توان برای ایجاد جامعه ای با سابقه اختلاف استفاده کرد.

شما قادر به برقراری ارتباط از طریق مجازی برای برقراری ارتباط الکترونیکی خواهید بود. [email protected] یا نه پلت فرم و شبکه های اجتماعی.

در XOR: Bit Flipping آهنگ های دریایی را به یک متخصص در زمینه سایبرنتیک ایمن تبدیل می کند ریو شری – مشاور ارشد امنیت در MDSecLabs ، آربن شالا – محقق امنیت ، آرتی کاراگودا – متخصص امنیت سایبری ، Bleon Proko – متخصص امنیت اطلاعات n ONE ، یخ زدگی – تحلیلگر ارشد هوش دردان پربرزا “مشاور ارشد امنیتی ، BishopFox.”

XOR یک تم مجازی ارتباطی مجازی است و سپس برای اطمینان ایجاد می شود و تخصص آن را می گیرید. برای پرکردن جامعه ، کنفرانس Cybernetics # XORCTF7E4 ، که شامل 9 تیم از مقدونیه ، کوزوو و مقدونیه است ، بسیاری از مشکلات را مشخص می کند.

کنسرسیوم نمی تواند به عنوان عضوی فعال در پایگاه داده بر اساس اطلاعات مربوطه عمل کند ، اما در مورد موضوعات مربوطه به روشی دقیق بحث می کند.

XOR فقط گفتگوی مکالمه منظم n Discord که به طور گسترده ای تم را فعال می کند و جالب توجه است که برنامه کاربردی شما در زمینه فناوری Blockchain است و در اینترنت و اینترنت از طریق اینترنت و فناوری اطلاعات و رویدادهای سایبرنتیک استفاده می کند.، “Tha Frost.

مأموریت ها در XOR مربوط به ارتباطات و امنیت سایبرنتیک و استفاده از آن در جلسات نظامی و تعطیلات آن است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *