Zgjidhja e Galaxy S21 برای بیشتر عکس ها در iPhone 12 Pro Max


گزارش و بودجه جدید Galaxy S21 برای تلفن ها و سیلندرها ارائه می شود تا به Janarit اعلام کند تا نقشه آیفون 12 Pro Max را تهیه کند.

S21 Ultra اولین دوربین را با تلفن های 3x و 10x با قطر 72 میلی متر و 240 میلی متر تولید می کند که مربوط به تثبیت اپتیک است.

برای کمک به شما در رسیدن به Galaxy S20 Ultra از تلفن های دوربین خود پشتیبانی کنید. اینجاست که هیبرید ترکیبی سامسونگ i cili arrin përtej او optik 10x آمده است.

ظرفیت سنسورها و دوربین ها تا 108 مگاپیکسل و طول 24 میلی متر و 26 میلی متر طول ، 26 میلی متر طول با S20 Ultra است. همچنین سیستم ها و دوربین های عبور برای کمک به لیزر فوکوس خودکار.

سامسونگ برای پیشبرد درخواست برای مسابقه iPhone 12 Pro Max و سیلندرهای به روز شده برای دوربین های صلح ، برای تلفن های هوشمند مشکل ایجاد می کند.

اپلیکیشن کره ای سنتی رازیانه برای سخت افزار در سیستم و محفظه سنسور Duke در سنسور و یک شرکت دامپزشکی است که توسط دوربین پیاده سازی می شود.

Mbase دلیل آن این است که دلیل آن این نیست که شرکت در عکسبرداری رایانه ای با مقایسه من اپل یا Google در حالت شب حالت را به عنوان یک نمونه فقط در آخرین سامسونگ ارائه می دهد.

این یک کمپین اساسی است که برای فیلم های آیفون و آیفون طراحی شده است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *